Back To Top

13 Temmuz 2022

BODRUM’DA BAYRAM HAREKETLİLİĞİ SÜRÜYOR

By
  • 0

MUĞLA’nın Bodrum ilçesinde, Kurban Bayramı’nın 2’nci gününde de plajlarda yoğunluk oluştu. Kentte tatilini yapan yerli ve yabancı turistler denizin ve hoş havanın tadını çıkardı.

Dünyanın en değerli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum’da arife günü başlayan hareketlilik Kurban Bayramı’nın 2’nci günü de devam etti. Başta Gümbet, Bitez, Ortakent, Yalıkavak ve Göltürkbükü üzere noktalarda yerli ve yabancı turistler denizin tadını çıkardı. Kimi vatandaşlar ise şezlongta güneşlenmeyi tercih edip, kitap okudu. Bunun yanı sıra kimi otellerde yapılan havuz partileri tatilcilerden ağır ilgi gördü.

‘BODRUM’DA TATİL ÇOK HOŞ GEÇİYOR’

Ankara’da yaşayan ve tatilini Bodrum’da geçiren Mert Taşkırına, Bodrum’un gündüz başka akşam farklı hoş olduğunu lisana getirerek, “Tatil pek hoş, bayram tatili için geldik. Sabahları tekne tiplerine katılıyoruz. Akşamları da cümbüş yerlerine gidiyoruz, tatil şu an çok hoş geçiyor” dedi. Ailesiyle birlikte tatil için Belçika’dan Bodrum’a geldiklerini tabir eden Emine Yücel ise “Çocuklarımla tatil için Belçika’dan geldik. Bodrum’a geleli birkaç gün oldu. Hem biz hem de çocuklarımız burada olmaktan çok memnun. Birlikte keyifli bir tatil geçiriyoruz” diye konuştu.

Demirören Haber Ajansı / Yeni
Prev Post

Memleketine kurduğu müzede 6 bin kesim cet mirasını sergiliyor

Next Post

Kapadokya, yerli turist sayesinde bayramı dolu dolu geçiriyor

post-bars

Leave a Comment