Back To Top

9 Temmuz 2022

Bayramlaşma programında dikkat çeken detay! 4’ünün de listesinde bir partiye yer verilmedi

By
  • 0

9 Temmuz’da başlayacak olan Kurban Bayramı için siyasi partiler de hazırlıklarını tamamladı. Partiler ortası bayramlaşmaların yüz yüze yapılması planlanıyor.

4 PARTİ ZAFER PARTİSİ İLE BAYRAMLAŞMAYACAK

Siyasi partiler bayramlaşma programlarında birtakım partilere yer vermedi. Ümit Özdağ’ın genel başkanlığını yürüttüğü Zafer Partisi ile TBMM’de kümesi olan Ak Parti, Mhp, CHP ve DÜZGÜN Parti bayramlaşmayacak. 8 parti ile bayramlaşacak olan Mhp‘nin listesinde HDP’nin yanı sıra YETERLİ Parti ve Zafer Partisi de bulunmuyor. 17 partiyle bayramlaşacak olan CHP ise Zafer Partisi, HÜDAPAR, Merkez Parti, Ulusal Yol Partisi’yle bayramlaşmayacak.

AK PARTİ, GELECEK PARTİSİ VE DEVA’YA BAYRAM ZİYARETİ YAPMAYACAK

Ak Parti‘de birinci bayramlaşma 09.30’da CHP’yi ziyaret ve kabulle başlayacak, Mhp, Hür Dava, Saadet Partisi ve öbür partilerle devam edecek. Ak Parti, partiden istifa ederek yeni parti kuran Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nun partilerin bayram ziyareti gerçekleştirmeyecek. AK Parti ayrıyeten HDP ve Zafer Partisi ile de bayramlaşmayacak.


AK Parti, CHP, MHP ve DÜZGÜN Parti’nin ziyaret edeceği partiler şöyle:

AK Parti: CHP, MHP, HÜDAPAR, Saadet Partisi, BBP, DSP, Demokrat Parti, ÂLÂ Parti, Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve Yine Refah Partisi.

CHP: DSP, Vatan Partisi, HDP, YETERLİ Parti, BBP, DP, MHP, Saadet Partisi, Anavatan Partisi, Genç Parti, DEVA, Gelecek Partisi, Yine Refah Partisi, BTP, TDP ve Memleket Partisi.

MHP: DSP, AK Parti, BBP, TDP, Yine Refah Partisi, Saadet Partisi, CHP ve Memleket Partisi.

İYİ Parti: TDP, Saadet Partisi, DP, CHP, Ulusal Yol Partisi, AK Parti, DSP, Gelecek Partisi, DEVA, Anavatan Partisi, Tekrar Refah Partisi, Genç Parti, HÜDAPAR , BTP, Memleket Partisi ve Merkez Parti.

BAYRAMLAŞMA HEYETLERİNDE KİMLER BULUNUYOR?

AK Parti’nin kabul heyetinde, Genel Lider Yardımcısı Hasret Güçlü başkanlığında, Ankara Milletvekili Orhan Yegin, Bayan Kolları MYK üyesi Ayten Aydın, Gençlik Kolları MYK üyesi Osman Ertuğrul Yörük, ziyaret heyetinde ise MKYK Üyesi Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, MKYK üyesi Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Bayan Kolları MYK üyesi Ayten Aydın Reşide Yüksel ve Gençlik Kolları MYK üyesi Zeynep Şahin bulunuyor.

CHP’NİN KABUL HEYETİ

CHP’nin kabul heyeti Eskişehir Milletvekili Jale Işık Süllü, Bayan Kolları Merkez İdare Heyeti Üyesi Necla Kaçan, Gençlik Kolları Merkez İdare Konseyi Üyesi Uygar Elitoğ’dan, ziyaret heyeti ise Parti Meclisi üyeleri Pınar Uzun ve Deniz Demir, Bayan Kolları Merkez İdare Şurası Üyesi Aliye Ersever, Gençlik Kolları Merkez İdare Heyeti Üyesi Dilara Şule Dalbudak’dan oluşuyor.

MHP’NİN KABUL HEYETİ

MHP’nin kabul heyetinde Genel Lider Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MYK Üyesi Necmi Yıldırım ve Genel Lider Danışmanı Merve Menekşe, ziyaret heyetinde ise Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, MYK üyesi Deniz Depboylu ve MYK üyesi Fatih Çetinkaya yer alıyor.

İYİ PARTİ’NİN KABUL HEYETİ

İYİ Parti’nin kabul heyeti Seçim İşleri Lideri Şenol Sunat, GİK üyesi Mehmet Arslan, Gençlik Siyasetleri Başkanlığı Etraf ve Ekoloji Siyasetleri MYK Lideri Merve İnan’dan, ziyaret heyeti Eğitim Siyasetleri Lideri Sevinç Atabay, Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş, Genç Teşkilatlanmadan Sorumlu Lider Yardımcısı Onur Hondoroğlu’ndan oluşuyor.

Prev Post

Göztepe’den duygusal veda paylaşımı! Halil Akbunar, Westerlo’ya resmen transfer oldu

Next Post

Son Dakika: Rusya, Türkiye üzerinden Suriye’ye yapılan BM yardımlarının 12…

post-bars

Leave a Comment