Back To Top

21 Temmuz 2022

Bayramda Mavi Göl piknik severlerle doldu

By
  • 0

Dört günlük Kurban Bayramı’nda pak hava almak ve ailesiyle piknik yapmak isteyen Başkentliler tatil boyunca Mavi Göl’e akın etti.

Kurban Bayramı tatilinin toplamda 9 gün olmasının tadını çıkaran başkentli vatandaşlar Mavi Göl’e akın etti. Ankara’nın Mamak ilçesinde bulunan Mavi Göl içerisinde spor kompleksleri, spor aletleri, 15 adet çocuk oyun alanı ve koşu yolları ile başkentlilerin birinci tercihleri ortasında yer alıyor. Toplamda 2 bin 120 dönümlük bir arazi içerisinde bulunan Mavi Göl birebir vakitte birçok aktiviteyi de içerisinde bulunduruyor. Göl içerisinde bulunan su bisikletleriyle su üzerinde keyifli vakit geçiren vatandaşlar geniş ailelere de hitap eden göl etrafında bin 245 dönüm piknik alanıyla, piknik masaları, kapalı çardakları ve barbeküleriyle de mangal yaparak yeşilin ve mavinin tadını çıkarttı.

Bayramda kesilen kurbanların etlerini mangalda pahalandırmak isteyen vatandaşlar Mavi Göl’e gelerek hem mavinin hem de yeşilin içerisinde pikniklerini yaparak renkli manzaralar oluşturdular. – ANKARA

İhlas Haber Ajansı / Lokal
Prev Post

Bu hafta hangi oyunlar çıkış yapacak? 11 – 17 Temmuz…

Next Post

Efsane dizi Breaking Bad hakkında az bilinen 10 enteresan ayrıntı

post-bars

Leave a Comment