Back To Top

1 Ağustos 2022

BAYRAM TATİLİ DÖNÜŞÜNDE BOLU GEÇİŞİNDE ULAŞIM RAHAT

By
  • 0

KURBAN Bayramı tatili dönüşünde TEM’in Bolu geçişinde ulaşımda rastgele bir yoğunluk yaşanmazken, şoförler araçlarıyla rahatça ilerleyebildi.

Kurban Bayramı tatilinin bitmesine 2 gün kala TEM’in Bolu geçişinde ulaşımda yoğunluk yaşanmadı. Dönüşlerin günlere yayılması nedeniyle Bolu geçişinde trafikte rastgele bir olumsuzluk beklenmiyor. Güzergahta ulaşım rahat bir biçimde sağlanıyor. Bolu Valisi Erkan Kılıç tatil dönüşünün günlere yayıldığını belirterek, “Bayram dönüşleri başladı. Aslında birkaç gün öncesinden başladı. Bayram tatili uzun olunca vatandaşlarımız da kendi programlarına nazaran yavaş yavaş İstanbul’a, Ankara’ya, büyük kentlere dönmeye başladılar. Biz de trafiği takip ediyoruz. Tekrar bayramın başlangıcında olduğu üzere önlemler tıpkı halde devam ediyor. Değerli noktalarda emniyet ve jandarma çalışanımız yeniden önlemleri almış vatandaşlarımızı sürat, kemer takma konusunda uyarıyorlar.” dedi.

Sürücülere ikazlarda bulunan Vali Kılıç, “Tüm şoförleri tekrar uyarıyoruz. Trafik kurallarına kesinlikle uyalım. Kemerimizi takalım. Sürat limitlerine kesinlikle uyalım. Sevdiklerimize daha keyifli bir formda huzurlu bir biçimde ulaşma manasında bunlar son derece kıymetli. Tüm önlemlerimiz alınmış trafiğin yoğunluğunu da saat saat takip ediyoruz. Şu anda da trafikte dönüşlerde sayısal manada biraz artış var. Fakat bu artış bizi zahmete sokacak noktada değil. Trafik yoğunluğu çok fazla değil. Trafik akıcı şu anda. Yollarımız açık. Polis ve jandarma çalışanı arkadaşlarımız misyonunun başında.” diye konuştu.

Demirören Haber Ajansı / Şimdiki
Prev Post

Yemeğe çıkan Galatasaraylı yıldızlar, hesabı kimin ödeyeceğine oyun oynayarak karar…

Next Post

KIRIKKALE – “Kilit kavşak” Kırıkkale’de trafik yoğunluğu yaşanıyor

post-bars

Leave a Comment