Back To Top

26 Temmuz 2022

Bayraklı Belediyesi’nin ‘Basamak’ Yaz Okulları İçin Kayıtlar Başlıyor

By
  • 0

Kültür- sanat ve hobi kurslarını bu yıl Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi (BASAMAK) çatısı altında toplayan Bayraklı Belediyesi’nin 8 branşta açtığı yaz kursları başlıyor. Kayıtları 18-29 Temmuz 2022 tarihleri ortasında yapılacak fiyatsız kurslara, 7-12 yaş ortasındaki öğrenciler katılabilecek. Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Çocuklarımızı yaz tatilinde boş vakitlerini verimli ve keyifli hale dönüştürmeye davet ediyoruz” dedi.

Bayraklı Belediyesi, BASAMAK çatısı altında topladığı kurslara yaz tatilinde de devam edecek. Yaz okullarında; astronomi ve uzay, çocuklar için ideoloji, dans, ritm, ekoloji, eğlenceli İngilizce, görsel sanatlar ve oyun içinde müzik kursları verilecek. ‘Sanat için BASAMAK’ sloganıyla yola çıkan Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi kursları, 1-25 Ağustos 2022 tarihleri ortasında 3 merkezde gerçekleştirilecek. Kayıtlar 18-29 Temmuz 2022 tarihleri ortasında kursların düzenleneceği Onur Mahallesi, İhsan Alyanak ve 75’inci Yıl Kültür Merkezleri’nde yapılabilecek. 477 20 00 telefon numarasından ayrıntılı bilgi alınabilecek.

KURSLAR SÜRECEK

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Her yıl binlerce kişinin katıldığı kurslarımızda çocuklarımızın ve gençlerimizin şahsî gelişimine katkı sağlıyoruz. Okulların kapanmasıyla açılan spor okullarımızın yanı sıra çocuklarımızın tatil vaktinde günlerini verimli hale getirmek, eğlenirken öğrenmelerini sağlamak hedefiyle da BASAMAK kurslarımızı sürdüreceğiz. İlgilenen çocuklarımızı yaz okullarına bekliyoruz” dedi.

ANKA / Lokal
Prev Post

‘Bal işçileri’ Odunpazarı Konutları’nı simgeleyen kovanda üretim yapacak

Next Post

Hoş oyuncu Demet Özdemir koronavirüse yakalandı

post-bars

Leave a Comment