Back To Top

27 Temmuz 2022

Başakşehir ile 1+1 yıllık kontrat imzalayan Mesut Özil: Fenerbahçe her vakit kalbimde olacak

By
  • 0

Başakşehir transfer ettiği yıldız futbolcu için imza merasimi düzenledi. Düzenlenen imza merasimine lider Göksel Gümüşdağ’da da katıldı.

“MESUT’A 2 YIL MUKAVELE ÖNERDİM”

Açıklamalarda bulunan Gümüşdağ, ” Mesut Özil‘e 2 yıllık kontrat önerdim ancak kendisi 1+1 yıllık yapalım, seneye tekrar kıymetlendiririz liderim dedi. Buna da hürmet duyduk.” sözlerini kullandı.

“FENERBAHÇE HER VAKİT KALBİMDE OLACAK”

Mesut Özil imza merasiminde transfer sürecinden bahsederek, Çok memnunum burada olduğum için. Aile ortamı var, yalnızca futbola odaklı. Benim gayemde yalnızca futbol oynamak, memnun olmak, huzurlu yaşamak. Gerçek adreste olduğumu düşünüyorum. Uygun ki gelmişim. Elimden geleni yapacağım. Bir Fenerbahçeli olarak, Fenerbahçe her vakit kalbimde olacak. 10 numaralı formayı giyeceğim” dedi.

“FENERBAHÇE İLE ALAKALI ÇOK FAZLA KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

Basın mensuplarının yönelttiği Fenerbahçe soruları hakkında konuşan Özil,”Fenerbahçe ile alakalı çok fazla konuşmak istemiyorum. O husus kapandı. Topluluk çok büyük takviye verdi, hala da veriyor. Teşekkür ederim. Futbolda bunlar da oluyor. Başakşehir’e keyifli olmaya geldim, Fenerbahçe’de bu talihi bulamadım” tabirlerini kullandı.

Prev Post

Son Dakika: Datça’daki orman yangını denetim altına alındı, soğutma çalışmaları…

Next Post

Son dakika haber: Bursa Kent Hastanesi hekimleri yanıklarda birinci müdahalede…

post-bars

Leave a Comment