Back To Top

17 Ocak 2023

Ayhan Özden in son kitabı Çırak: Memento Mori, Türkiye de en iyi araştırma inceleme kitapları arasında seçildi

By
  • 0

Amazon Amerika nın en çok satan yazarlarından biri olan ve Avrupa nın en iyi 10 finans danışmanından biri olarak gösterilen Ayhan Özden, son kitabı  Çırak: Memento Mori  ile Türkiye de 2022 nin en iyi araştırma inceleme kitaplarından biri seçildi.

Özden, Hollanda da Uluslararası İşletme eğitimini tamamladıktan sonra uluslararası bir şirkette yatırım danışmanlığı yaptı. Daha sonra çok genç yaşta birçok start-up şirket kurdu ve yönetti. Türkiye de çok satan kitapları  Borçtan Kurtul Allah Aşkına ,  Borçsuz Yaşama Sanatı  ve son kitabı  Tembel Milyonerler Kulübü  ile yüzbinleri finansal dünyanın sırlarıyla tanıştırdı.

Son dönemde yurtdışındaki iş insanlarına danışmanlık yapmakta olan Özden,  Çırak: Memento Mori  kitabında, finansal hayatta başarılı olmanın yollarını ve insanların hayatlarının sonunda ne yaptıklarının önemini inceliyor. Kitap, okuyucuların hayatlarının anlamını ve amacını yeniden gözden geçirmelerine ve gerçekten önemli olan şeyleri odaklamalarına yardımcı olacak.

Ayhan Özden, Amazon Amerika nın en çok satan yazarları arasında yer alıyor ve Avrupa nın en iyi finans danışmanlarından biri olarak kabul ediliyor. Özden in  Çırak: Memento Mori  kitabı, her birimizin içinde olan Ustalık potansiyelinin ilk adımı olan Çıraklığın önemini, 9 önemli şahıs üzerinden, 9 farklı konseptle anlatıyor.

Prev Post

Google Bilgi Paneli Hizmeti

Next Post

Web Sitesi Tasarımında Başarı: SEO ve Kullanılabilirlik

post-bars

Leave a Comment