Back To Top

17 Temmuz 2022

Aydınlı çocuklar bayram coşkusunu aquaparkta yaşadı

By
  • 0

Aydın‘da hava sıcaklığı 40 dereceleri bulurken Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Dokuma Park içerisinde açılan aquapark, bayramda çocukların cümbüş ve serinleme merkezine dönüştü.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kent hayatına kazandırdığı Aydın Dokumacılık Park, geniş yeşil alanları, toplumsal aktivite imkanları ve düzenlenen etkinlikler ile vatandaşların en beğenilen buluşma noktası oldu. Bayramın hoş havası ve tatil imkanını birleştiren aileler, çocukları ile kaliteli vakit geçirmek için Aydın Dokuma Park’ı tercih etti. Hem serinlemek hem de keyifli bir aktivitede bulunmak için aquaparka gelen aileler, çocuklarıyla doyasıya eğlendi. Birçok ailenin bayram armağanı değerlendirdiği aquapark, merkezi pozisyonunun yanı sıra; hijyenik ve nezih bir ortam sunması nedeniyle de ailelerin tarafından gönül rahatlığı ile tercih ediliyor.

Aydın Dokuma Park’ın halka kazandırılması konusunda verilen emeğin karşılığını, parka gösterilen ağır ilgi ile aldıklarını belirten Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, çocukların keyifli bir formda vakit geçirdiği, özgürce koşup eğlendiği bir ortamı kente kazandırmanın memnunluğunu yaşadıklarını tabir etti. Lider Çerçioğlu, çocukların bayram boyunca cümbüş dolu vakit geçirmesini dileğini belirterek, tüm vatandaşların Kurban Bayramını kutladı. – AYDIN

İhlas Haber Ajansı / Mahallî
Prev Post

Antalya ve Muğla kıyılarında bayram tatili yoğunluğu sürüyor

Next Post

2022’nin en yeterli 53 kenti seçildi! Listede Türkiye’den tek vilayet…

post-bars

Leave a Comment