Back To Top

26 Temmuz 2022

Aslı Enver’e Gelen Murat Boz Yorumu Şoke Etti!

By
  • 0

Aslı Enver, Aralık 2021’de Lider Öztarhan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Geçtiğimiz aylarda ise Aslı Enver-Önder Öztarhan aşkında sürpriz bir gelişme yaşanmıştı. Hoş oyuncu, iş insanını toplumsal medya hesabından takipten çıkmıştı.

Ardından Lider Öztarhan da ünlü oyuncuyu Instagram’dan silmişti. Çiftin karşılıklı atılımı, “Ayrıldılar” biçiminde yorumlanmıştı.

Instagram’da 6.4 milyon takipçisi olan hoş oyuncu, teknede çekilen karelerini beyaz kalp emojisiyle peş peşe yayınladı.

GELEN YORUMLAR OLAY OLDU

38 yaşındaki Enver’in paylaşımına, takipçileri tarafından “Sen en parlak güneşsin”, “Doğal hoşluk Aslı Enver”, “Şimdi Murat Boz düşünsün” ve “Murat Boz olsam çok üzülürdüm” üzere bildiriler yazdı.

Oyuncunun uzun bir müddet bir dargın bir barışık halde aşk yaşadığı Murat Boz ile ilgili gelen yorum ise, toplumsal medyada dikkat çekti.

ASLI ENVER KİMDİR?

Güzel oyuncu Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Kıbrıs Türkü bir baba ile eğitim için Türkiye’den Londra’ya giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra’da doğdu. Enver, 12 yaşına kadar Lonra’da yaşadıktan sonra ailesi ile birlikte Türkiye’ye taşınmıştır.

Pera Hoş Sanatlar Lisesi’nde okuduktan sonra sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro Kısmı’ndan mezun olmuştur. Mesleğine TRT’de yayınlanan sitcomda iki dakikalık bir rol ile başlamıştır. Daha sonra Hayat Bilgisi isimli dizide oynadıktan sonra Ayna isimli kısa sinemada rol almıştır. 2007 yılında yayın hayatına başlayan Kavak Yelleri’nde Mine Ergün karakterine hayat veren Enver, Suskunlar isimli dizide Ahu karakterini canlandırmıştır.

2013 yılında Kayıp dizisinde Hasret Albayrak karakterini oynadıktan sonra, Bana Artık Hicran de ve İstanbullu Gelin dizilerinde başrol oynamıştır. Son olarak Babil dizisinin takımında yer aldı.

ASLI ENVER’İN ÖZEL HAYATI

2012 yılında Birkan Sokullu ile evlenmiş 2015 Ağustos ayında ise avukatı aracılığıyla boşandığını duyurmuştur. 2016 yılından 2019 yılına kadar Murat Boz ile sevgililerdi. Enver, son olarak Başkan Öztarhan ile aşk yaşadı.

Snob Magazin / Magazin
Prev Post

Demet Özdemir’den Makûs Haber Geldi

Next Post

Mersin’de gençlerin yazın fiyatsız konaklayacağı yurtlarda hazırlıklar tamamlandı

post-bars

Leave a Comment