Back To Top

19 Temmuz 2022

Anket sonuçlarını beğenmeyen Ümit Özdağ ile CHP’li Özkoç toplumsal medyada birbirine girdi

By
  • 0

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ ve CHP Küme Başkanvekili Engin Özkoç, toplumsal medyada birbirleriyle tartıştı. Bir Twitter hesabı tarafından yapılan, “Erken seçim durumunda hangi partiye oy verirsiniz?” sorusuna verilen karşılıkların siyasi partilere nazaran sıralandığı bir toplumsal medya paylaşımını alıntılayan Ümit Özdağ, CHP ve DEVA’ya gönderme yapan bir paylaşımda bulundu.

“ZAFER, CHP’NİN 5. KATINDA BİLE DEVA’DAN FAZLA OY ALIR”

Paylaşımında Özdağ, “CHP Genel Merkezi’nin 5. katında araştırma yapınca sonucun bu türlü çıkması olağan. Lakin Zafer Partisi CHP’nin 5. katında bile DEVA’dan fazla oy alır. Bunları sizin araştırmacı değil, manipülatör olduğunuzu kayıt altına almak için buraya koyalım” dedi.

“5. KATTA YALNIZCA HAVALANDIRMA VE ATIK SU SİSTEMLERİ VAR”

Özdağ’ın alıntılayıp, paylaşım yaptığı anket sonuçlarında Zafer Partisi’nin yüzde 1,3 oy aldığı görüldü. CHP Küme Başkanvekili Engin Özkoç, Özdağ’ın paylaşımını altılayıp, “Hocam, yalnız CHP Genel Merkez 5. katta yalnızca havalandırma ve atık su kıymetlendirme sistemleri var” dedi.

“ALT YERDE OLMASI GEREKEN SİSTEMİ 5. KATA KOYAN ÜLKEYİ YÖNETEMEZ”

Özdağ, Özkoç’a; “Alt yerde olması gereken havalandırma ve atık su sistemlerini 5. kata koyan bir mimar ile çalışan bir parti Türkiye’yi yönetmez Engin Beyefendi. Bizim için meşakkat değil, 6. kattan alırız oyları. Orası da kedi yuvası demeyin sakın” cevabını verdi.

“AKILLI BİNA OLDUĞU İÇİN 5. KATA YAPILDI”

Özkoç ise Özdağ’a “Bina akıllı bina olduğu için güç tasarrufu sağlanması açısından alt ve üste eşit uzaklıktaki 5. kata yapıldı bu sistemler. 2004’te ekolojik bina yapmak vizyon ister hocam… Teknolojiden ve yeniliklerden uzak kalmayın…” karşılığını verdi.

“CHP’DE EN AZINDAN BİNANIN AKILLI OLDUĞUNU BİLMEK SEVİNDİRDİ”

Özdağ ise “Engin Beyefendi, CHP’de en azından binanın akıllı olduğunu duymak beni sevindirdi. Pardon, kim genel liderdi 2004’de? Güzel bayramlar dilerim.” dedi.

ANKA / Siyaset
Prev Post

KIRIKKALE – “Kilit kavşak” Kırıkkale’de bayramın son gününde dönüş hareketliliği

Next Post

Aydın’da bayramın son gününde dönüş hareketliliği

post-bars

Leave a Comment