Back To Top

8 Ekim 2022

Alkan Cambaz Yeni Şarkısı ile Şaşırttı!

By
  • 0

Alkan Cambaz, göz yanılması veya el çabukluğuna dayalı numaralar yapan yaratıcı yeteneğe sahip bir sanatçıdır. Her zaman seyircinin dikkatini çekmeyi başarmış, kariyerinde emin adımlarla ilerliyor. Şimdilerde kendine yeni hobi edinerek müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Genel olarak her zaman yeteneği ile büyüleyen isim, oldukça nadir rastlanan bir ses türüne sahip. Uzun yıllar müziğin içinde yer alması ve kendi sözleriyle müzik yapması sayesinde de bu işte son derece iyidir.
İlk eseri olan “Asi Başım” ile topladığı beğeninin ardından şimdi yeni şarkısı için gün sayıyor. Sanatçı, heyecanla beklenen yeni şarkısını 27 Ekim tarihinde yayınlayacak. Yeni şarkısı ile ilgili net tarih bilgisini vermesinin ardından hayranları daha büyük bir ilgi ile beklemeye başladı.

Alkan Cambaz Heyecanlandırdı!

Alkan Cambaz uzun yıllardan beri sanatla ilgileniyor. Yurtdışında profesyonel eğitim almış ciddi referanslara sahip
başarılı bir sanatçıdır. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Daha önce verdiği bir röportajda çocuklar için okumanın önemli olduğunu söylemişti.
Etkileyici ve ilgi çekici sesi ile ön plana çıkan isim her zaman daha ileri adim atmak için çabalıyor. Yeni şarkısı ile de kariyerinde iyi bir başarı elde etmeyi amaçlıyor. “Asparagas” ismiyle piyasaya çıkacak olan şarkı merakla bekleniyor. Yetenekli isim kariyerine emin adımlarla devam edeceğini belirtirken çocuklar için hayallerinden asla vazgeçmemeleri gerektiğinden bahsetti.

instagram : https://instagram.com/alkancambaz
www.AlkanCambaz.com

Prev Post

Neden Altın Kolye Tercih Etmelisiniz?

Next Post

GENÇ MÜZİK PRODÜKTÖRÜ AKİF ÖZ

post-bars

Leave a Comment