Back To Top

24 Temmuz 2022

Aksi istikametten yola fırlayan çöp kamyonu, kör noktada kalan yaşlı adamı ezip geçti

By
  • 0

Esenler‘de meydana gelen olayda teze nazaran seyir halindeki çöp kamyonu şoförü, karşıt istikametten caddeye çıktığı sırada, kör noktada kalan Abidin Mimarlar’ı (61) görmeyince kaza oldu. Çöp kamyonu yolun karşısına geçmeye çalışan Mimarlar’ı ezdi. Akabinde şoför birine çarptığını fark edince durdu. Kazayı gören vatandaşlar çabucak yaralının yardımına koştu.

İhbar üzerine bölgeye polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Kazada bahtsız adam ağır yaralandı. Sıhhat grupları tarafından birinci müdahalesi olay yerinde yapılan Abidin Mimarlar hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesinin bulunduğu belirtilen adam, tedavi altına alındı. Çöp kamyonu sürücüsü ise gözaltına alındı.

ÇÖP ARACI ZIT TARAFTAN GELDİ

Kenan Aktaş isimli esnaf, “Çöp aracı aksi istikametten geliyor. Bizim Abidin arkadaşımız da yolun karşısına geçerken haliyle biraz rahatsız kendisi. Abidin sola bakıp sağa dönüyor. Çöp kamyonu görmeyince Abidin’i aracın altına alıyor. Allah’tan bağırma seslerine araç duruyor ve tekerlek üzerinden geçmiyor. Beyin kanaması geçiriyor lakin şu an net bir bilgimiz yok. Sokakta kalıyor kimsesiz” dedi.

KAZA ANI KAMERADA

Kaza anı ise güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye kaydedildi. İmgelerde Abidin Mimarlar’ın yolun karşına geçmek için atılım yaptığı esnada çöp kamyonunun caddeye dönüş yaptığı ve adamı fark etmeyerek ezdiği görülüyor. Kazayı fark eden sürücü, aracı çabucak durduruyor.

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa
Prev Post

Karasu’da 18 yaşındaki genç meskende meyyit bulundu

Next Post

Seyir halinde alev alan arabadan valizlerini bu türlü kurtardı

post-bars

Leave a Comment