Back To Top

9 Temmuz 2022

AK Parti Aydın Vilayet Teşkilatı bayramlaştı

By
  • 0

Ak Parti Aydın Vilayet Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı hasebiyle bayramlaşma programı düzenlendi. Merasimde konuşan AK Parti Aydın Vilayet Lideri Ömer Özmen, “Ağustos ayında 2023 seçimleri için çalışmalarımıza başlıyoruz” dedi.

AK Parti Aydın Vilayet Başkanlığı Efeler ilçesindeki öğretmen meskeninde düzenlenen bayramlaşma merasiminde bir ortaya geldi. Bayramlaşma merasiminin açılış konuşmasını yapan AK Parti Aydın Vilayet Lideri Ömer Özmen, bayramdan sonra genel seçim startını vereceklerini belirterek, “Genel seçimlere bir yıldan az bir mühlet kaldı. Meclis kapandı ve Kurban Bayramı’ndaki 9 günlük tatil ile birlikte teşkilatımızın güzelce dinlenmesinin akabinde seçim çalışmalarımıza başlayacağız. Programımız hazır. Ağustos ayında tüm teşkilatımızı çok ağır bir çalışma programı bekliyor” dedi.

Aydın’ın tarım ve turizmin yanında endüstride de değerli ilerlemeler katettiğini belirten Özmen, “Geçen günlerde sanayi üretimleri açıklandı. Açıklanan sanayi üretim sayılarında Türkiye’de Aydın olarak 19’uncu sırada yer aldık. Aydın artık, turizm ve tarımın yanında bir de sanayi kenti olma yolunda süratle ilerliyor. Organize sanayilerimiz gelişiyor ve büyüyor. Bu gelişmenin öncülüğünü yapanlardan birisi de sağ olsun Buharkent Belediye Liderimiz Mehmet Erol beyefendidir. Buharkent organize endüstride istihdama önemli bir katkı sağladı” diye konuştu.

Özmen, AK Parti hükumetinin vatandaşları bu vakte kadar yüksek fiyatlara karşı ezdirmediğini ve bundan sonra da ezdirmeyeceğini söz ederek, “Korona virüs salgını sonrası yaşanılan külfetler, akabinde Rusya-Ukrayna Savaşı sonrasında yaşananlar, dünyanın içine girdiği ortam ve alım gücündeki düşmeler. Hepsini biliyoruz. Hem yıl başında hem de bu ayın başında yapılan artırımlarla vatandaşlarımızın alım gücünü yükselttik. İnşallah önümüzdeki yıl başında verilecek artırımlarla AK Parti hükumeti olarak nasıl bu güne kadar vatandaşların yanında olarak yüksek fiyatlara karşı vatandaşları ezdirmediysek, bundan sonra da ezdirmeyeceğiz. Hükumetimiz milletimizin refahı ve vatandaşımızın alım gücünün yükselmesi için tüm uğraşı gösteriyor. Millet bu kahırlardan çıkışın tek yolunun AK Parti olduğunu konusunda hala birebir kanaati taşıyor. AK Parti teşkilatlarına düşen şey, milletin bizden beklediklerinin gereğini yapmaktır. İnşallah Aydınımızda da milletvekillerimiz ve teşkilatımız ile birlikte yapacağımız çalışmalarla 2023’te bir zaferi daha tarihe yazdıracağımıza inanıyor, tüm Aydınlıların Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum” sözlerini kullandı.

“Ortada bir muvaffakiyet varsa bu hepimizin”

AK Parti’nin muvaffakiyetinde teşkilatın en uç noktasından en üst noktasına kadar tüm herkesin emeği olduğunu tabir eden Buharkent Belediye Lideri Mehmet Erol, “AK Partili tüm belediye liderlerimiz, gece gündüz demeden ağır bir formda çalışıyoruz. Partimizin Aydın milletvekilleri de sağ olsunlar bizleri hiç bir vakit yalnız bırakmıyorlar. Teşkilatımız da teşekkürün en büyüğünü hak ediyor. Zira ortada bir muvaffakiyet var ise bu muvaffakiyet tek taraflı değildir. Birlik ve beraberliğin eseri olarak ortaya çıkan başarımız için canla başla çalışan teşkilat mensuplarımızın hepsinin yüreğine, emeğine sıhhat. Buharkent olarak bir çok hizmete öncülük yapmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz” diye konuşarak 2023 seçimlerinin kıymetine değindi.

2023 yılında yapılacak genel seçimlerin kesinlikle kazanılması gerektiğini kelamlarına ekleyen Erol, “2023 seçimleri çok fakat çok kıymetli. 2023 seçimlerini kaybettikten sonra biz yerelde belediye lideri olmuşuz yada olmamışız pek bir değeri yok. 2023 seçimlerinden zaferle çıkmamız lazım. Bu hususta teşkilatlarımıza güveniyorum. Kurban Bayramı’nın akabinde bugüne kadar her vakit hazır olan teşkilatlarımızla 2023 seçimleri için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

AK Parti Vilayet Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma merasimine; AK Parti Aydın Vilayet Lideri Ömer Özmen, Buharkent Belediye Lideri Mehmet Erol, Köşk Belediye Lideri Nuri Güler, AK Parti Aydın milletvekilleri, vilayet ve ilçe liderleri, bayan ve gençlik kolları liderleri ve partililer katıldı. – AYDIN

İhlas Haber Ajansı / Siyaset
Prev Post

Hollanda’da eşcinsel erkekler maymun çiçeği virüsüne karşı aşılanacak

Next Post

Başına sert bir cisimle vurularak öldürülen yaşlı adamın torunu tutuklandı

post-bars

Leave a Comment