Back To Top

28 Temmuz 2022

6 yıldır kaybolan kızını arıyor, bayramı buruk geçirdi

By
  • 0

Zonguldak‘ta 6 yıl evvel konutundan internet kafeye gidiyorum diye çıkan 16 yaşındaki Nesrin Koçaklı’dan bir iz bulanamadı. Bayramı buruk geçiren anne Kâfi Koçaklı, hala kızının bulunmamasından kaygı yandı.

Zonguldak’ın Mithatpaşa Mahallesi’nde 2017 yılında ‘İnternet kafeye gidiyorum’ diyerek konutundan ayrılan 16 yaşındaki Nesrin Koçaklı’dan, kayboluşunun üzerinden 6 yıl geçmesine karşın bir daha haber alınamadı. Bayramı buruk geçiren anne Kâfi Koçaklı, kızının meyyit ya da canlı bulunmasını istedi. Kurban Bayramı’nı buruk geçiren acılı anne, “Bayramı çok makûs geçirdik. Kızım olmayınca benim bayramım olmaz. Kızımı aradım, kızım için ağladım. Ne olursunuz görenler bilenler bana ulaşsın” dedi.

Kızının mezarı olmasını isteyen Kâfi Koçaklı, “6 yıldır haberini alamadık. Ne ölüsü ne dirisi. Hiçbir ses seda yok. Bir yerde de bir şeyini bulamadım çocuğumun. Ne ölüsü ne dirisi. Davaya da beraat vermişler. Kızımın ölüsü dirisi bulanmadan beraat vermişler. Kızımın ölüsünü dirisini bulmayı istiyorum. 6 yıldır hasretlikten ölüyoruz. Bu türlü bir şeyi Allah kimsenin başına vermesin. Çocuğumu çok özledim. Bir mezarını olsun bileyim çocuğumun. Mezarına gidip dua etmek istiyorum. Görenler, bilenler bana söylesin. yahut karakola gidip haber versin. Bayramı çok berbat geçirdik. Kızım olmayınca benim bayramım olmaz. Kızımı aradım, kızım için ağladım. Ne olursunuz görenler, bilenler bana ulaşsın. Karakola gitsin” diye konuştu. – ZONGULDAK

İhlas Haber Ajansı / Lokal
Prev Post

İmamoğlu’na soğuk duş! İBB binasının önüne “İstanbul’a beğenilen geldin” yazılı…

Next Post

Paul Pogba, Nusret’i taklit etti! Görüntü, beğeni ve yorum yağmuruna…

post-bars

Leave a Comment