Back To Top

25 Temmuz 2022

15 Temmuz’da İETT fiyatsız mi 2022? İstanbul’da metro, Marmaray, İETT, tramvay, kent sınırları parasız mı 2022?

By
  • 0

Kurban Bayramı’nda İett, otobüsler, metro, metrobüs ve Marmaray’ın ücretiz olacağı açıklanmıştı. 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü resmi tatil olarak kabul edildiğinden toplu taşımanın fiyatsız olup olmadığı merak konusu oldu. Pekala, 15 Temmuz’da İETT fiyatsız mi 2022? İstanbul’da metro, Marmaray, İETT, tramvay, kent sınırları ücretsiz mı 2022? Otobüsler fiyatsız mi? Toplu taşıma ne vakte kadar fiyatsız? İşte ayrıntılar haberimizde…

15 TEMMUZ’DA İETT FİYATSIZ Mİ?

9-10-11-12 Temmuz tarihlerinde fiyatsız olan otobüsler, bayramın bitmesiyle birlikte olağan fiyatlı tarifelerinden hizmet vermeye devam ediyor. 13 ve 14 Temmuz tarihinde olağan fiyatlarıyla hizmet veren otobüsler 15 Temmuz Ulusal Birlik Günü nedeniyle 1 gün daha fiyatsız olarak hizmet verecek.

İSTANBUL’DA METRO, MARMARAY, İETT, TRAMVAY, KENT ÇİZGİLERİ PARASIZ MI 2022?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı ve 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü’nde Marmaray, Metro, İett, Tramvay ve Kent Sınırları üzere toplu ulaşım araçlarının fiyatsız olacağını açıkladı. 2 günlük olağan tarifenin akabinde 15 Temmuz’a denk gelen cuma günü, toplu taşıma araçları fiyatsız hizmet verecek.

Prev Post

Ödemeler başladı! Datça’daki yangında konutlarını terk etmek zorunda kalanlara 3…

Next Post

Raheem Sterling Chelsea’de! Harika yıldız dudak uçuklatan bedelle imzayı attı

post-bars

Leave a Comment